blog top zone image
blog top zone image
blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Травень 10, 2020

У Львові дозволили відкрити автокінотеатр та розробили правила

У квітні стало відомо, що у Львові відкриється перший автокінотеатр просто неба, про що оголосили організатори події. Однак, згодом міська рада заборонила відкриття автокінотеатру через карантин.

Але вже тепер міська комісія з питань ТЕБ і НС дозволила із 12 травня працювати автокінотеатрам. У міськраді розробили протокол для їх роботи. Правила оприлюднив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Дата першого сеансу наразі ще узгоджується. Трансляцію фільмів проводитиме українська кінодистрибуційна компанія Kinolife Distribution.

Квитки можна буде придбати лише онлайн, а їх перевірка повинна бути безконтактною. Працівники автокінотеатру мають бути у засобах індивідуального захисту, що потрібно змінювати не рідше, аніж раз на дві години. Також їм кілька разів протягом зміни вимірюватимуть температуру. Якщо у працівника автокінотеатру будуть ознаки ГРЗ, до роботи його не допускатимуть.

Щодо їжі в автокінотеатрі, то вона можлива лише за попереднім замовленням у форматі онлайн-доставки.

У салоні автомобіля має бути не більше осіб, ніж місць. А виходити з автомобіля під час, до чи після сеансу заборонено.

1 квиток розрахований виключно на 1 паркувальне місце (іншими словами – 1 автомобіль). Для перегляду необхідно буде налаштувати радіо на відповідну FM хвилю і переглядати фільм. Хвиля буде вказана на квитку.

У цьому автокінотеатрі має бути розмежувальна розмітка. Перші 2 ряди слугуватимуть для для машин типу седан, універсал, хетчбек, а 3 та 4 ряди будуть призначені для кросоверів та мінівенів.