blog top zone image
blog top zone image
blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Травень 14, 2020

Львівський зоологічний музей проведе безкоштовну онлайн-екскурсію

Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує львів’ян 18 травня на свою онлайн-трансляцію екскурсії. Про це повідомляється на Facebook-сторінці установи.

Онлайн-екскурсію організовують з нагоди святкування Міжнародного дня музеїв.

«Наш Музей наразі ще залишається зачиненим, тож спробуємо «зустрітися» з Вами у новому форматі. В рамках святкування Міжнародного дня музеїв (18 травня) пропонуємо Вам відвідати Зоологічний музей онлайн! Ми проведемо онлайн-трансляцію екскурсії на нашій сторінці у Facebook», – ідеться у повідомленні музею.

Онлайн-трансляція розпочнеться 18 травня о 13:00 год. Екскурсія триватиме орієнтовно 1-1,5 год.

До речі, в музеї є унікальні експонати мамонтів та носорогів, які більше 20 років до цього були недоступними. На їхню реставрацію пішло близько двох років.

Зоологічний музей ЛНУ ім. І. Франка належить до числа найстаріших університетських музеїв Європи. Заснований він, як Кабінет натуральної історії, у 1784 році. Статусу Зоологічного музею набув 25 лютого 1885 року.

Наукові колекції музею налічують понад 180 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію. Фонди музею репрезентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі. На сьогодні музей володіє чотирма залами, коридором-галереєю, фондосховищем і робочим приміщенням, загальною площею 469,4 м2.

Музейні колекції мають виняткове значення для науки і практично не підлягають відтворенню у разі їх втрати або руйнування. Вони є важливими джерелами дослідження проблем змін навколишнього природного середовища, збереження і відновлення біорізноманіття як основи функціонування біосфери. Це практично єдина форма науково задокументованого речового підтвердження видової різноманітності та змін ареалів тварин, яка може бути піддана критичній ревізії згідно сучасної систематики.