blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Грудень 24, 2020

Зі Львові відновили авіарейси до чотирьох країн. Перелік, розклад

Рейси до країн Європи виконали авіакомпанії WizzAir та SkyUp.

Зі Львова відновили рейси до Мілана, Парижа, Братислави та Пардубіце. Про це повідомляє пресслужба Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, пише Твоє місто.

Сьогодні рейси до країн Європи виконали авіакомпанії WizzAir та SkyUp.

Зі Львова до Мілана вони відбуваються з 19 грудня, по вівторках та суботах. До Братислави можна полетіти 22, 25 грудня, а також 1, 5, 9, 12 та 16 січня. Зі Львова до Пардубіце – з 22 грудня лише по вівторках. Рейс від SkyUp Airlines Львів – Париж Бове доступний також від сьогодні. Він виконуватиметься двічі на тиждень, по вівторках та пятницях.  

Додамо, що напередодні угорська лоукост-компанія WizzAir відновила авіарейс Львів – Ґданськ – Львів. Із Ґданська літак вилітатиме о 13:05 і приземлятиметься до Львова о 14:30. Зі Львова виліт запланований о 15:05, а приліт до Ґданська о 16:30.

Нагадаємо, Європейський Союз ще не відкрив кордони для всіх українців. Потрапити туд можна лише окремим категоріям громадян (для роботи, навчання тощо). Відкриті для українців кордони можна переглянути на інтерактивній мапі МЗС, що періодично оновлюється.

 

Джерело: http://inlviv.in.ua/lviv