blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Січень 25, 2021

Локдаун закінчився! Карантинні обмеження у Львові з 25 січня

Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю.

З понеділка, 25 січня, Україна виходить із посиленого карантину і відразу ж повертається до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю.

Водночас, за словами міністра, вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник, тож варто залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа.

Також відомо, що адаптивний карантин буде діяти до 28 лютого, однак уряд планує продовжити його термін до 31 березня 2021 р.

Правила карантину з 25 січня

  • під забороною будуть масові заходи з кількістю учасників понад 20 осіб, при цьому обов'язково соціальне дистанціювання;
  • кінотеатри та театри зможуть працювати при заповнюваності залів не більше 50% місць для сидіння;
  • перестане діяти заборона на роботу ТРЦ, непродовольчих магазинів та ринків, закладів побутового обслуговування;
  • обслуговування відвідувачів в кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування буде дозволено з 07:00 до 23:00 із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00. В інші години можливо тільки здійснення замовлень на винос;
  • у закладах громадського харчування будуть діяти правила дистанціювання: розсадження гостей ‒ не більше чотирьох повнолітніх за столом, дистанція між столами ‒ від 2 м;
  • під забороною залишається діяльність розважальних закладів – дискотек, нічних клубів, закладів харчування з організацією дозвілля;
  • діяльність об'єктів, які надають послуги з розміщення, буде заборонена, за винятком готелів;
  • під забороною залишається проведення планових госпіталізацій, крім паліативної допомоги, лікування онкологічних хворих, допомоги вагітним і невідкладної допомоги.

З 26 січня відкриються спортзали, фітнес-центри, басейни, але з обмеженням відвідувачів – не більше 1 людини на 20 кв. м.

Громадський транспорт продовжить працювати з існуючими обмеженнями кількості пасажирів за кількістю місць для сидіння.

Повернутися до змішаної або очної форми навчання в університетах, технікумах, закладах середньої спеціальної та професійної освіти.

Дитячі садки продовжать працювати в звичайному режимі і після локдауну.

Нагадаємо, у Львівській облдержадміністрації розповіли, що локдаун, який триває із 8 січня, врятував область від нового COVID-сплеску.

 

Джерело: http://tvoemisto.tv/