blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Березень 24, 2020

Правила поведінки та обмеження, які діють у Львові

Львів – гостинне, відкрите для світу місто. Львів – домівка для тисяч львів’ян, і як хороші господарі ми завжди раді бачити у нашому домі гостей.

У кожному домі є певні правила, і Львів – не виняток. Тому, ми підготували для вас перелік того, що у Львові робити не можна, щоб зробити ваше перебування тут максимально безпечним, спокійним та приємним.

Отож 4 речі, які робити у Львові заборонено:

1. Паління у громадських місцях

Увесь світ старається позбутися від цієї пагубної звички, палити стає немодно і не цікаво, і Львів – не виняток у боротьбі з нікотиновою залежністю.

Палити тут дозволено тільки у спеціально відведених місцях – переважно біля сміттєвих урн та біля виходів громадських закладів і закладів харчування.

Якщо ви палите у недозволеному місці будьте готові отримати попередження, а якщо ви це робите повторно – сплатити штраф.

2. Шум з 22:00 до 08:00

Кожна людина має право на відпочинок, не залежно чи це житель міста, чи турист, тому у Львові введена заборона на шум у нічний час. До шуму можна віднести:

·     Гучні крики;

·     Гучний спів;

·     Гучне прослуховування музики;

·     Використання будь-яких інших джерел шуму;

·     Підрив піротехнічних засобів;

·     Запуск салютів і феєрверків (Останні два пункти є окремою забороною про яку ми поговоримо трішки пізніше).

Отож, якщо ви не дотримуєтеся правила щодо збереження тиші будьте готові до розмови з представниками органів правопорядку, які попросять вас припинити шум, а уразі відмови будуть змушені притягнути вас до адміністративної відповідальності з накладенням стягнень у вигляді штрафу.

3. Використання піротехнічних засобів

На превеликий жаль унаслідок збройного конфлікту на сході України багато львів’ян змушені захищати суверенітет нашої країни зі зброєю в руках. 

Звук вибуху є сильнім тригером для колишніх військових, тому з поваги до них та для збереження тиші в цілому, Міською радою Львова було прийнято рішення про заборону використання піротехнічних засобів.

Тому будьте готові сплатити штраф при використанні піротехніки.

4. Продаж алкоголю з 22:00 до 10:00

Ця заборона більше стосується працівників торгівельної сфери, однак ви повинні про неї знати. Не дивуйтеся, коли у супермаркеті чи магазині опісля 22:00 вам відмовлять у продажі алкоголю  - це правило діє на території усієї області.

Однак є заклади, які його не дотримуються – купуючи тут уночі алкоголь ви це робите на свій страх і ризик, адже фактично це заборонено і невідомо якої якості буде куплений алкоголь. Якщо ви помітите факти продажу алкоголю після 22:00 радимо вам про це повідомити у органи правопорядку.

Сподіваємося, що знання про ці заборони та їх дотримання зробить ваше перебування у Львові спокійним та неповторним.

Гарного відпочинку!)

джерело: https://lviv.travel/