blog top zone image
blog top zone image
blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Лютий 22, 2019

5 найкрасивіших вулиць Львова

Уже давно ніхто не сперечається з тим фактом, що Львів — одне із найбільш красивих міст України. Саме тому сьогодні є стільки бажаючих купити квартиру у Львові і оселитись тут назавжди.

У місті Лева є багато атмосферних і затишних місцин. Особливий інтерес викликають його вулиці, що дихають старовиною та створюють відповідний настрій. Пропонуємо ознайомитись з рейтингом найкрасивіших вулиць нашого міста.

Вулиця Пекарська

Ця вулиця знайома, напевне кожному. Вона знаходиться неподалік від центру та відома тим, що на ній розташована велика кількість медзакладів різного типу, у які зʼз’їжджаються люди з усієї області. Окрім того, саме тут знаходяться Ветеринарний та Медичний університети.

Пекарська — досить широка та простора вулиця. Простягається вона майже на півтора кілометра. Її архітектурна композиція поєднує багато стилів, адже забудова проводилась у різні часи. Серед найкрасивіших будинків виділяється палац Левицьких. А найбільш оригінальною спорудою є так званий плоский будинок.

Проспект Свободи

Ця вулиця знаходиться в самому центрі Львова, звідки зазвичай починають знайомство з містом. Окрім таких визначних пам’яток, як Оперний театр та пам’ятник Тарасу Шевченку, проспект Свободи акумулює в собі все ділове та культурне життя.

Якщо вам пощастило купити квартиру у Львові на цій престижній вулиці, можете бути певними — ви не пропустите жодної події, що відбувається у місті.

Вулиця Високий Замок

Якщо ви вважаєте себе романтичною особою, то вам обов’язково сподобається ця вуличка. Зовсім невеличка і дуже затишна, вона пролягає неподалік знаменитого Високого Замку — найвищої точки міста та одного із найбільш популярних туристичних пунктів.

Також поруч розташований парк, де можна погуляти серед густих дерев та подихати свіжим повітрям. Великий плюс вулиці — вона знаходиться зовсім близько до центральної частини Львова.

Вулиця Вірменська

Ця вулиця знаходиться в самому серці міста, неподалік від славнозвісної площі Ринок. Візитною карткою вулички є її надзвичайна архітектура. Кожен будинок тут — це справжній витвір мистецтва зі своєю історією. Разом з тим, перш ніж купити квартиру у Львові на цій вулиці треба добряче подумати.

Адже всі будинки старовинні, а це означає, що з питанням комфорту можуть виникнути проблеми. Хоча для тих, кому важливо проживати біля найвидатніших пам’яток Львова, в оточенні найбільш оригінальних кафе та ресторанів, ці проблеми, мабуть, видадуться несуттєвими.

Вулиця Чупринки

Завершує наш рейтинг найкращих вулиць Львова тиха та надзвичайно красива вулиця генерала Чупринки. Її особливістю є те, що тут в свій час будували велику кількість особняків та вілл. Кожен з цих будинків — перлина архітектури.

Переважає здебільшого готичний стиль та наближені до нього стильові напрями. Ця вуличка заслужено вважається однією із найбільш затишних та комфортних вулиць Львова.

 

Джерело: http://inlviv.in.ua