blog top zone image
blog top zone image
blog top zone image

Центр міста

Заїзд 15:00 Виїзд 11:00

24/7

Безкоштовний wi-fi

Блог

Березень 22, 2018

10 причин, чому потрібно подорожувати світом

Що таке подорож? Для одних – частина роботи, для інших – приємного відпочинку, а для декого – можливість​ розвіятися й побути наодинці з собою. Є ще група людей, які вважають таке заняття нудним і безглуздим, не розуміючи, навіщо подорожувати взагалі. Справді, що ж такого цінного дають нам поїздки світом?

1. Вивчаючи світ, ви пізнаєте себе

Навіть кілька днів, проведені далеко від дому, очищають нашу свідомість. Незвідані  місця, захопливі пригоди допомагають оновити душу і тіло, забути про насущні проблеми, розібратися у власних думках. Подорож – це перезавантаження, необхідне для усвідомлення свого місця в цьому нескінченному всесвіті.

2. Подорож дарує відчуття свободи

Буденне життя сковує нас безліччю обов’язків. Робота, дім, сім’я… Більшість дорогоцінного часу поглинає щоденна рутина. Мандруючи світом, ми насолоджуємося свободою вибору, на свій розсуд плануємо час, відвідуємо лише ті місця, куди хочемо піти, смакуємо страви, які дійсно бажаємо скуштувати.

3. Ви вчитеся контактувати з людьми

Навіть самозаглиблені інтроверти, яким важко спілкуватися з незнайомцями, в мандрах розкривають своїкомунікативні здібності. В дорозі часто складаються обставини, коли вибратися з халепи можна лише звернувшись за допомогою до інших. Подорожуючи по світу, ви зрозумієте, що люди здебільшого доброзичливі, з радістю йдуть назустріч, а отже будете відкритими і привітними.

4. Отримуєте безцінний життєвий досвід

Подорожі – це завжди вихід із зони комфорту. Життя у мандрівці зовсім не схоже на шаблонні будні. Воно інтенсивне, насичене подіями, які не входили до наших планів. Завдяки такій непередбачуваності ми отримуємо не лише дозу адреналіну, а й досвід, який робить нас сильнішими. Під час різних перипетій, наприклад, коли виходить з ладу автобус чи скасовують авіарейс, ми вчимося бути зібраними, діяти швидко й без вагань. Такі потрясіння допомагають спокійніше справлятися з труднощами надалі.

5. Подорожі розширюють кругозір

Разом із людьми долають відстані їхні думки, ідеї, культурні традиції​. На іншій землі ми обмінюємося досвідом із представниками різних етносів, щиро дивуючись, наскільки багатогранно можна сприймати світ. Пізнання чужих цінностей розширює кругозір та наповнює наше життя пікантними відчуттями новизни.

6. Ви вчитеся розуміти людей без слів

Подорожі навчають читати людей як книгу. Особливо коли ви не знаєте місцевої мови, міміка й жести допомагають зрозуміти, що відбувається довкола, вберігаючи від неприємних ситуацій. Таким чином поїздки до інших країн розвивають навички невербального спілкування​.

7. Набуваєте впевненості в собі

Отже, ви любите подорожувати… Підкорюєте нові вершини, вивчаєте підводні глибини з аквалангом, прогулюєтеся старими вуличками незнайомого міста… Словом, робите неймовірні речі. Ви й самі не помітите, як будете ставити перед собою нові цілі, впевнено досягаючи їх.

8. Проживаєте незабутні моменти

Після кожної поїздки залишається море яскравих вражень, унікальних світлин та курйозних історій, які неможливо забути. Емоції часто переповнюють настільки, що хочеться поділитися побаченим з усією планетою! Загалом, ви ще довго розповідатиме друзям про свої пригоди.

9. Ви починаєте цінувати те, що маєте

Багато хто напевно помічав, що люди, які ніде не бувають, частіше нарікають на життя. Вони невдоволені своєю країною, людьми, що їх оточують. Відкриваючи світ, ми розуміємо, що мільйони позбавлені таких можливостей​, свободи, комфорту, як у нас. Досвідчені мандрівники цінують свій дім і блага, які мають.

10. Подорожі змінюють погляди на життя

Подорожувати – означає змінюватися внутрішньо. Мандри трансформують світогляд, приносять свіжі ідеї.Можливість по-новому поглянути на звичні речі – це справді неймовірно.